Woliera książkowa

Jak na filologów przystało, trochę czytamy, a jak coś ciekawego nam wpadnie w ręce, lubimy się tym dzielić (jak na pedagogów przystało:).
Ale że przede wszystkim jesteśmy ciekawymi poszukiwaczami wszystkiego, co się tyczy zwierzaków, trochę z tego wrzucamy tutaj – znajdzie się coś dla każdego (od rezolutnego ośmiolatka, przez miłośników tramwajowych czytadeł, po bardziej wymagających „czytaczy”:).
Zapraszamy do lektury, a żeby było Wam łatwiej, podzieliliśmy wszystko na 4 grupy (tak, wiemy, wielkie to uproszczenie, ale chcieliśmy uniknąć nadprodukcji rozdziałów).

ZWIERZAKOWO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY -nie tylko beletrystyka, ale także wszelkiego rodzaju przewodniki, poradniki, albumy.

BELETRYSTYKA – czyli szeroko pojęta literatura

SŁOWNIKI, ENCYKLOPEDIE, CIEKAWOSTKI I RESZTA – czyli to, co nie mieści się w innych działach: słowniki i encyklopedie,  albumy, poradniki, książki o ZOO i o zwierzętach, etc.

MATERIAŁY DOTYCZĄCE KONKRETNYCH OGRODÓW ZOOLOGICZNYCH – czyli wszelkiego rodzaju przewodniki, książki o konkretnych ogrodach, wydawnictwa danych ogrodów.

Reklamy

One comment on “Woliera książkowa

  1. Z dzieciństwa zapamiętałam książkę o zwierzętach o i ogrodach zoologicznych, ponieważ śmieszył mnie jej tytuł – „Znamy się tylko z widzenia”. To był czas świetności zespołu „Trubadurzy” (w nim „karierę rozpoczynał Krzysio Krawczyk), którzy lansowali piosenkę o tym właśnie tytule. Oczywiście opiosenka z książką nie miała nic współnego. Autor książki – Zdenek Veselovsky, PWRiL, nowsze wydanie – z roku 1973.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s