Nasze zbiory

Jak na prawdziwych zoomaniaków przystało, nie tylko jeździmy po całej Polsce (i nie tylko!) tropem ogrodów zoologicznych i innych placówek, w których możemy zobaczyć egzotyczne zwierzęta, nie tylko też o naszych wojażach i spotkaniach ze zwierzakami piszemy, ale także kolekcjonujemy rozmaite związane z nimi gadżety i pamiątki – przewodniki po ogrodach zoologicznych, książki o zwierzętach, znaczki, pocztówki, naklejki, figurki itp., przede wszystkim zaś wszystko, co wiąże się z mrówkojadami.
Czego nie uda nam się zdobyć/znaleźć/kupić – robimy sami :).

Piernikowe mrówkojady made by Mrówkojad

W tej zakładce stopniowo będziemy Wam prezentować nasze zoo-zbiory, a żeby łatwiej się w nich odnaleźć, podzieliliśmy je na cztery kategorie:

ZOOKARTYkolekcja kart, która docelowo ma uwzględnić wszystkie gatunki zwierząt, które są eksponowane w polskich ogrodach zoologicznych. Wszystkie karty wykonaliśmy sami – od zdjęcia, przez obróbkę zdjęć, wycięcie i laminowanie. Sporo pracy, ale ile przy tym zabawy :). Kolekcja kat jest odpowiedzią na brak tego typu produktu na rynku – zawsze chcieliśmy mieć takie karty ze zwierzakami, postanowiliśmy je zatem zrobić sami :).

OGRODY ZOOLOGICZNEczyli wszystko, co wiąże się z tematyką ogrodów zoologicznych – od pocztówek, znaczków, naklejek, plakatów, po przewodniki i albumy.

MRÓWKOJADYczyli mrówkojady w każdej postaci: znaczki, pocztówki, figurki, pluszaki, książki…

ZWIERZĘTAnajciekawsze pozycje związane z tematyką zwierząt w ogóle: książki, albumy, słowniki, które mogą się przydać każdemu zoomaniakowi i miłośnikowi zwierząt.

Oczywiście prezentujemy tylko te tytuły, które posiadamy w swoich zbiorach.
Zakładka „Nasze zbiory” nie zawiera oczywiście wszystkich tytułów, które posiadamy – jest tylko subiektywnym ich wyborem, ale cały czas będzie uzupełniana.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s