Nocne zwiedzanie Śląskiego Zoo!

Już w najbliższą sobotę 21 września Śląski Ogród Zoologiczny będzie można zwiedzić nocą! Spacer rozpocznie się o godzinie 21, a skończy o 1 w nocy. Sprzedaż biletów prowadzona będzie od 21.00 do 23.00 na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, których druki dostępne będą w kasie głównej zoo od godziny 19.00. Niestety ze względów bezpieczeństwa w imprezie będzie mogło uczestniczyć tylko 120 osób. Decyduje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Całość organizowana jest w ramach imprezy Czerwca Wolności, akcji prowadzonej przez Park Ślaski, do której dołączyło chorzowskie zoo.

Trzeba przyznać, że takie nocne jest wielką atrakcją! Chorzowskiej placówce należą się wielkie brawa za organizację takiej imprezy. W Polsce do tej pory coś podobnego  organizowało tylko opolskie zoo. Nocne spacery sieszyły się tam olbrzymim zainteresowaniem zwiedzających. Niestety w ostatnich latach już się nie odbywają. Coś podobnego, a może i nawet jeszcze ciekawszego organizuje zoo w Płocku. Tam można spędzić całą noc śpiąc w namiocie. Już 4-5 lipca odbędzie się druga edycja, a na Mrówkojadzie możecie przeczytać relacje z pierwszej która odbyła się rok temu.

Zachęcam wszystkich do spędzenia Nocy Świętojańskiej, a więc najkrótszej nocy w roku, w Śląskim Zoo! Pozostaje jeszcze mieć nadzieję, że wszystko będzie wzorcowo zorganizowane, a więc atrakcyjnie dla zwiedzających i z zapewnieniem zwierzętom spokoju.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s