Wspieramy słuszne akcje, czyli „karmimy psiaki”!

Zwierzakom można pomagać na wiele sposobów – wiedzą o tym doskonale wszyscy ci, którzy kochają zwierzęta i chcą pomóc tym, które są w potrzebie. Wiadomo, zwierzęta nie zawsze same mogą zadbać o swój los, dlatego pomoc ze strony człowieka jest szczególnie ważna. Zwłaszcza wtedy, gdy to człowiek odpowiada za krzywdę i cierpienie zwierzęcia.
Dziś chcielibyśmy opowiedzieć Wam o ogólnopolskiej akcji „Karmimy Psiaki”, w ramach której zbierana jest karma dla psów i poszukiwane są nowe domy dla psiaków ze schroniska w Zabrzu. Akcja odniosła już wielki sukces i wiele udało się zrobić – na stronie www.karmimypsiaki.pl w wirtualny – ale jak najbardziej rzeczywisty sposób! – psy nakarmiło już prawie 180 000 osób, co przełożyło się na 60 000 posiłków. Organizatorzy akcji cały czas przekazują zebraną karmę, znaleźli także dom dla 49 czworonogów.
Jednak – jak zawsze wciąż do zrobienia jest wiele, a do nakarmienia jest jeszcze około 300 psiaków.
Na szczęście pomóc może każdy z nas – i nie jest to wcale takie trudne…

Aby pomóc potrzebującym psom należy odwiedzić stronę www.karmimypsiaki.pl i wybrać psiaka, którego chcemy nakarmić. Każde trzy osoby, które zarejestrują się na stronie to kolejny zebrany posiłek! Rejestracja wymaga od nas podania imienia i nazwiska, maila oraz numeru telefonu. Następnie otrzymujemy SMS-em kod aktywacyjny, po wpisaniu którego dołączamy do grona „karmicieli”. Równocześnie zobowiązujemy się, że godzimy się na otrzymywania na maila informacji reklamowych od sponsorów – za tę usługę bowiem organizatorzy dostają pieniądze od sponsorów. Jeszcze tylko klikamy w link, który dostajemy na maila i – psiak nakarmiony!
Nie dajcie się zniechęcić – jest to naprawdę proste i zajmuje góra kilkanaście sekund. Co więcej – każdy odebrany przez nas mail z reklamą od sponsora to kolejna porcja karmy!

A któremu psu Ty chciałbyś pomóc?

Więcej na temat całej akcji przeczytacie TUTAJ.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s