Jeśli dziś niedziela, to jedziemy do Kaliningradu!

Jak w tytule – gdy ten wpis pojawi się na stronie, my powinniśmy być już w Gdańsku i oczekiwać na autobus, którym pojedziemy do Kaliningradu. Zapowiadana przez nas od miesięcy wyprawa wreszcie dochodzi do skutku – choć łatwo nie było i przygód po drodze już się trochę uzbierało. Mamy jednak nadzieję, że podczas samej wycieczki ich już nie będzie i spokojnie dotrzemy do celu. Jako że wracamy w czwartek wieczorem, a dostępu do Internetu mieć zapewne nie będziemy, w najbliższych dniach nie pojawią się żadne wpisy – odrobimy to po powrocie, bo nie tylko będziemy musieli opowiedzieć o naszym rosyjskim wojażu, ale wrócimy jeszcze do tematu Płocka!
Na wyjazd do Kaliningradu cieszymy się tym bardziej, że – jakkolwiek sami się temu dziwimy – to dopiero pierwsza nasza oficjalna wyprawa zagraniczna. Jasne, zwiedziliśmy wcześniej nowojorskie ogrody zoologiczne, byliśmy też w zoo w Ołomuńcu, ale było to jeszcze przed „Mrówkojadem”. Mamy tym samym nadzieję, że zapoczątkujemy tym samym nasze zagraniczne wycieczki.
Do piątku!

Reklamy

2 comments on “Jeśli dziś niedziela, to jedziemy do Kaliningradu!

    • Zgadza się 🙂
      Wczoraj późnym wieczorem wróciliśmy z naszej kaliningradzkiej wyprawy – trochę zajmie, zanim się ogarniemy. Dziś pojawi się „7 Dni Zoo”, do niedzieli relacja z płockiego zoo, potem fotowspominki z Warszawy i relacja z Kaliningradu – i z miasta, i z regionu, i z zoo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s