Ma, skubany, moc przekonywania!

Głosuj na Mrówkojada w kateogrii Blog Roku 2011!

Tadeusz nas namówił…

Wystarczy sms pod numer 7122 o treści H00620 (00-dwa zera).

Ma, skubany, moc przekonywania!

Ma, skubany, moc przekonywania!

Po mailu od redakcji „ZOOrro” Tadziu powiedział, że nigdy nie brał udziału w żadnym konkursie… Postanowiliśmy więc sprawić mu tę drobną przyjemność i zgłosić Mrówkojada i Przyjaciół do konkursu na Blog Roku 2011.

To jednak również nasza decyzja – strona istnieje już dwa i pół roku. Przez ten czas staraliśmy się pisać jak najlepiej, informować Was o najważniejszych wydarzeniach ze świata ogrodów zoologicznych, pisać o ciekawostkach, recenzować książki i filmy, publikować relacje – także naszych Czytelników! Przez ten czas wydarzyło się bardzo wiele, a my się bardzo zmieniliśmy. Zmienił się także Mrówkojad i Przyjaciele. Z amatorskiego bloga prowadzonego przez parę mrówkojadzich fanów stał się jedną z najpopularniejszych i największą polską stroną o ogrodach zoologicznych. Zaczynaliśmy skromnie – nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy, gdyby nie nasi wspaniali Czytelnicy

Przez cały ten czas poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, którzy bardzo nam pomogli w rozwijaniu strony i naszych pasji, którzy dali nam możliwość lepszego poznania fascynującego świata zwierząt i ogrodów zoologicznych. To dla Was istnieje ta strona!

Nie ukrywamy jednak, że jest to także nasza wielka pasja. Dlatego, jeśli chcecie wesprzeć jakoś Mrówkojada i Przyjaciół, jeżeli uważacie, że strona jest tego warta, zagłosujcie na naszą stronę w konkursie na Blog Roku.

Koszt jednego sms-a to 1,23 zł, a radość Tadeusza – bezcenna!

Wszystkich naszych przyjaciół, fanów, miłośników, wiernych czytelników, wielbicieli zwierząt zapraszamy do głosowania. Wystarczy wysłać sms o treści H00620 („00” to dwa zera)  wysłany pod numer 7122.

Tadeusz dziękuje, a my wraz z nim, za każdy oddany głos!

Reklamy

One comment on “Głosuj na Mrówkojada w kateogrii Blog Roku 2011!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s