BearProject ma już profil na facebooku!

Profil na facebooku ruszył co prawda już w marcu, jednak dopiero teraz tak zwaną „pełną parą”. Organizacja BearProject postanowiła na swoim profilu rozpropagować najważniejsze dla niej idee, a także na bieżąco informować o ważnych informacjach ze świata niedźwiedzi.

Strona głowna strony BearProject

Strona główna strony BearProject

BearProject to projekt Agnieszki Sergiel i Roberta Maślaka, którzy badają sytuację niedźwiedzi żyjących w Polsce. Autorzy projektu przeprowadzili spis niedźwiedzi żyjących w polskich ogrodach zoologicznych, a także zbadali dokładnie warunki, w jakich żyją niedźwiedzie. To dzięki BearProject Basia i Kasia, niedźwiedzice z leszczyńskiego zwierzyńca, trafiły do niemieckiego Bärenwald Müritz, w którym żyją teraz jak w niedźwiedzim raju.

Profil na facebooku jest bardzo potrzebnym elementem promocyjnym, który nie tylko informuje nas o nowościach na stronie, ale przede wszystkim zapoznaje nas z nowościami dotyczącymi niedźwiedzi w ogóle.
Na facebookowym profilu możemy też zobaczyć różne filmiki, które pokazują nam między innymi leszczyńskie niedźwiedzice w ich nowym domu, poczytać informacje z różnych mediów czy dowiedzieć się, że w Ottawie odbyła się konferencja, na której prezentowane są wyniki działań BearProject.

Wszystkich zapraszamy do polubienia strony BearProject na facebooku oraz do aktywnego działania na rzecz niedźwiedzi wraz z członkami organizacji!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s