Zoo Dla Dzieci – konkurs „Pocztówka dla zwierzaka” zakończony!

Jedna z naszych zaprzyjaźnionych stron, Zoo Dla Dzieci, objęła patronatem konkurs organizowany przez kina Orange IMAX oraz ogrody zoologiczne w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi zatytułowany „Pocztówka dla zwierzaka”.
W piątek, 10 czerwca, konkurs został zakończony!

Jak piszą autorzy Zoo Dla Dzieci:

Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie pocztówki-cegiełki na rzecz ochrony zwierząt. Inspiracją dzieci stał się film „Dzikie z Natury 3D”  opowiadający o osieroconych słoniach i orangutanach, które aby powrócić do swojego naturalnego środowiska, muszą najpierw nauczyć się jak w nim żyć. Domem małych orangutanów są deszczowe lasy Borneo a słoniątek spalona słońcem kenijska sawanna. Film opowiada o codziennym życiu ludzi i zwierząt, o więzi jaka ich łączy i o miłości, która motywuje i pozwala pomagać tym, którzy tej pomocy bardzo potrzebują.

Do kin Orange IMAX spłynęło 800 prac z całej Polski. Dzieci stworzyły niezwykle oryginalne, barwne i pełne pozytywnych emocji prace a jurorzy mięli niezwykły problem, by nagrodzić tę najlepszą.  Każda lokalizacja wybrała jedną pracę, która zostanie wydrukowana w formie pocztówki i przekazana lokalnym Ogrodom Zoologicznym.

Nagrodzone prace będzie można obejrzeć na wystawach pokonkursowych w kinach Orange IMAX w Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Warszawie oraz na stronach www.interklasa.pl, www.zoodladzieci.pl, www.kinoimax.pl.

We wrześniu br. wyniki oraz najlepsze prace z całej Polski zostaną zaprezentowane w miesięczniku „Bliżej Przedszkola”.

Po szczegóły zapraszamy na stronę Zoo Dla Dzieci.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s