ZOO Forum ma już rok!

Równo rok temu – 10 czerwca 2010 roku – w sieci zadebiutowało pierwsze polskie forum internetowe poświęcone ogrodom zoologicznym – wówczas jeszcze pod adresem www.zooforum.orgs.pl.
Dziś, jako www.zooforum.pl, stanowi jedno z najważniejszych źródeł informacji na temat ogrodów zoologicznych, skupiające coraz większą rzeszę sympatyków.
Do których należy także Redakcja Mrówkojada :).

Tak wygląda layout jedynego w polskim internecie forum o ogrodach zoologicznych

Gdy przed rokiem pisaliśmy o starcie ZOO forum, życzyliśmy mu jak najlepiej, choć nie kryliśmy też obaw, czy forum się utrzyma.
Na szczęście wszelkie wątpliwości okazały się niepotrzebne – dziś forum skupia 131 użytkowników, w tym kilkunastu bardzo aktywnych i jest bodaj najlepszym panelem dyskusyjnym, dotyczącym tematyki zoologicznej i okołozoologicznej. Od samego początku także i my byliśmy na nim obecni i wspieraliśmy na Mrówkojadzie jego obecność.

Pierwszy wpis na forum pojawił się 11 czerwca – był to… regulamin forum :). Tego też dnia na forum pojawili się pierwsi użytkownicy, a od sierpnia forum nabrało wyraźnego rozpędu.
Do dzisiaj na forum w 368 tematach opublikowano prawie 9 tysięcy postów!

Jedyne takie miejsce w sieci

Forum o ogrodach zoologicznych jest wyjątkowe z kilku względów, przede wszystkim jednak dlatego, że jest jedynym w internecie miejscem otwartym na dyskusje o polskich ogrodach zoologicznych. Z tego też powodu zapraszamy tam wszystkich, którzy chcieliby poczytać ciekawostki, poszerzyć swoją wiedzę, podzielić się wrażeniami z wypraw, podyskutować o zwierzakach. Mamy nadzieję, że forum nadal będzie się rozwijać, że będzie się przyłączać do niego coraz więcej osób, a także, że dyskusje będą ciekawe – a może nawet porywające :) . Życząc forum dalszego rozwoju!

Reklamy

2 comments on “ZOO Forum ma już rok!

  1. „Ile do dzisiaj powstało na nim wątków i komentarzy – wiedzą pewnie tylko administratorzy…”

    Ale na głównej na samym dole jest podsumowanie – 8979 wpisów,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s