Urodzinowe mrówkojady, czyli z czekolady, z papieru i ze szmatki :)

Dzisiaj nasza mrówkojadzia kolekcja wzbogaciła się o kilka nowych okazów – a wszystko w związku z urodzinami połowy Redakcji Mrówkojada (tej odpowiedzialnej za pisanie większości tekstów:)).
Poniżej prezentujemy Wam nasze najnowsze nabytki wciąż rosnących mrówkojado-zbiorów, o których szerzej napiszemy już niebawem!

Rok temu 8 kwietnia wybraliśmy się do poznańskiego Nowego Zoo, żeby odwiedzić naszych długonosych podopiecznych, dziś niestety wybrać się do zoo nie mogliśmy – poznańska wyprawa dopiero za dwa tygodnie.
Skoro jednak nie mogliśmy odwiedzić „prawdziwych” mrówkojadów, cieszymy się z okazów urodzinowych – a każdy z innej materii 🙂

CZEKOLADOWO

Najsmaczniejszy mrówkojad w historii 🙂

Może i nie do końca mrówkojad, ale trop mrówkojadzi bezsprzecznie 🙂
Każdy chyba lubi dostawać czekoladowe telegramy, a telegram z życzeniami (między innymi!) „stu mrówkojadów” to już podwójna frajda!
Jak jednak widać na załączonym obrazku, z telegramu nie zostało już zbyt wiele, dlatego owo zdjęcie może być już dziś wieczorem jedynym śladem po czekoladowym mrówkojadzie…

ZNACZKOWO

Powiększyła się też nasza kolekcja znaczków – o pięć miniaturowych, ale wyjątkowo urokliwych, znaczków z Gujany Francuskiej, z wizerunkiem naszego ukochanego zwierzaka.
Pięć znaczków – jeden wzór – cztery wersje koloru – trzy nominały:

Znaczki z mrówkojadem z Gujany Francuskiej

PLUSZOWO

I wreszcie najnowszy członek naszego pluszowego stadka – do Tadzia, Kajtka i Felice dołączył bezimienny jeszcze maluch:

Najmłodszy członek mrówkojadziej rodziny z pluszu 🙂

Już niebawem pokażemy Wam wszystkie nasze mrówkojadzie zbiory w powstającej właśnie zakładce „Nasze zbiory”.

Reklamy

4 comments on “Urodzinowe mrówkojady, czyli z czekolady, z papieru i ze szmatki :)

 1. W takim razie wszystkiego najlepszego dla połowy Mrówkojada (żebym ja jeszcze wiedział której) 🙂 Życzę stu jeden mrówkojadów i chęci dalszej pracy! Mrówkojad górą!

  Gratuluję nowego przychówku, a przy okazji pozdrówcie mojego chrześniaka 😉

  • No niech będzie – dziś urodziny Wojtka (w końcu to on jest odpowiedzialny za ogromną większość mrówkojadziej pisaniny:).
   Mrówkojadów jak widać przybywa – pluszowych, znaczkowych, a niebawem także prawdziwych (do ich przyjazdu do Torunia z każdym dniem bliżej – a my już je sobie „zarezerwowaliśmy”:), a chęci jeszcze są!
   Chrześniak ma się dobrze – wraz z całą gromadą pluszowych mrówkojadów mieszka na szafce, gdzie rządzi oczywiście Tadzik :).

   • A propos Torunia. Macie jakieś najnowsze informacje? Ciekaw jestem jak idzie budowa wyspy lemurów (i czy w ogóle idzie). Jak tylko nadejdzie jakiś słoneczny weekend postaram się pojechać do Torunia.

    • Lada dzień pojawi się na stronie materiał o nowinkach z Torunia, dziś nie możemy jeszcze nic zdradzić – ale, co ważne – wszystko zmierza w dobrym, może nawet bardzo dobrym – kierunku :).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s