Pojawił się już 11 numer przebojowego „ZOOrro”!

Otrzymaliśmy je jakiś czas temu, jednak dopiero teraz dzielimy się z Wami nowiną. Niedawno pojawił się nowy numer „ZOOrro”, fanzinu tworzonego przez pracowników opolskiego zoo, jedynego w swoim rodzaju czasopisma! A ten numer jest szczególnie wyjątkowy dla redakcji Mrówkojada. Dlaczego? Zaraz się okaże!

O czym przeczytacie w najnowszym „ZOOrro”?

"ZOOrro" numer 11

"ZOOrro" numer 11

Najnowsze „ZOOrro” to szereg bardzo ciekawych artykułów tematycznych z najróżniejszych dziedzin. W stałej rubryce „Za płotem” znajdziecie niezwykle profesjonalnie przygotowaną, obszerną relację z wyprawy do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie. Pod wpływem wprowadzonego jakiś czas temu zakazu palenia tytoniu w miejscach publicznych redakcja zaangażowała się także tematykę „palącego problemu”. W numerze również znajduje się obszerna, okraszona fotografiami relacja z imprezy integracyjnej, która odbyła się pod koniec października. Autorzy wspominają także o zawodach o przechodni Puchar Dyrektora Zoo Opole. Wiele miejsca w numerze poświęcone zostało wewnętrznemu życiu ogrodu w Opolu.

Gwiazdą numeru jest goryl – to on znajduje się na okładce oraz na pocztówce wewnątrz wydania, a o opolskich gorylach przygotowano spory artykuł.

Redakcja skupia się także na bardziej kulturalnej kwestii pisząc o Francois Pomponie, rzeźbiarzu zafascynowanym niedźwiedziami polarnymi. W dziale „Łyk kultury” znajdziecie natomiast recenzję „Legend sowiego królestwa” , autorstwa – a jakże – redakcji Mrówkojada! To nie jedyna nasza wizyta na łamach tego numeru, ale o tym jeszcze wspomnimy…

Nas bardzo zaciekawił artykuł o homoseksualizmie w świecie zwierząt, którzy rzuca nowe światło na to zagadnienie i przedstawia niezwykle ciekawe fakty. Na koniec – działalność społeczna oraz odrobina humoru.

W numerze znajdziecie również – jak zawsze – serię wywiadów z ciekawymi osobami, a wśród nich… wywiad z redakcją Mrówkojada właśnie! 🙂

Tym bardziej zapraszamy do lektury, a po szczegóły odsyłamy do redakcji 🙂

007 – imdoin1@op.pl

Alf – gol.af@op.pl

Miłego czytania!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s