Zdjęcie wejścia do londyńskiego zoo pilnie poszukiwane!

Z cyklu „ktokolwiek widział, ktokolwiek wie” – na prośbę jednej z naszych stałych czytelniczek publikujemy takie oto zapytanie:

„Poszukiwane zdjęcie (dobrej jakości – czyli musi ważyć ok. 1 Mb) wejścia do londyńskiego zoo – ważne, żeby było widać, że to London Zoo – które zostanie zamieszczone w publikacji jednego z polskich wydawców edukacyjnych a nazwisko autora zostanie umieszczone na stronie redakcyjnej, autorowi zostanie także przesłany pdf strony, na której zdjęcie wykorzystano”.

My takowego zdjęcia niestety nie posiadamy – do Londynu jeszcze nie dotarliśmy, ale jeśli ktokolwiek takim zdjęciem dysponuje – prosimy o kontakt z Redakcją Mrówkojada (czipsy.dwa@gmail.com).

Z góry dziękujemy za pomoc, a żeby nie było, że tylko szukamy zdjęcia wejścia do zoo, wrzucamy zdjęcie wejścia do pewnego zoo i pytamy – kto wie, co to za ogród zoologiczny?
Tym razem bez nagród :).

Gdzie to?

Gdzie to?

Reklamy

10 comments on “Zdjęcie wejścia do londyńskiego zoo pilnie poszukiwane!

  1. Toruń odpada. Gdańsk, Łódź, Wrocław, Warszawa, Bydgoszcz, Płock też nie. Nie byłem w Zamościu i Opolu, ale to chyba nie stamtąd. Nie wydaje mi się, aby było to gdzieś za granicą. Osobiście obstawiam Poznań.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s