Nowa gra na stronie Zoo dla Dzieci!

Dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z nową grą, która ukazała się właśnie na naszej zaprzyjaźnionej stronie Zoo dla Dzieci.

Przygotowania do uruchomienia gry trwały bardzo długo, jednak już wczoraj administratorzy Zoo dla Dzieci mogli z wielką radością ogłosić jej start na stronie. Gra przeznaczona jest dla starszych dzieci, a jej zadaniem jest poszerzanie oraz utrwalanie wiedzy o zwierzętach, z którymi można zapoznać się na stronie Zoo dla Dzieci. Jak piszą sami autorzy:

Podczas opracowania gry staraliśmy się stworzyć ciekawe i proste zadania, związane z rozpoznawaniem gatunków zwierząt. Polegają one na rozpoznawaniu zwierząt na podstawie charakterystycznych fragmentów ich ciała. Rozwiązanie zadania to wskazanie jednej z prezentowanych poniżej sylwetek zwierząt (widocznych w całości).

Zadania te wizualizowane są w ciekawej, animowanej szacie graficznej wspomaganej interaktywnymi komentarzami naszego lektora.

Zbiór zadań w grze dla starszaków, to  obecnie prawie 300 różnych zdjęć, przedstawiających wszystkie zwierzęta z naszego  edukacyjnego zoo. Dzięki temu dzieciaki na pewno nie będą się nudzić!!!

Logo nowej gry Zoo dla Dzieci

Logo nowej gry Zoo dla Dzieci

Niedługo na stronie ukaże się także gra dla młodszych dzieci. Czekamy niecierpliwie :).

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ, natomiast sama gra dostępna jest pod tym adresem.

Zapraszamy!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s