Mrówkojad w statystykach – kto królem komentarzy?

Co prawda do końca roku zostały jeszcze dwa tygodnie, jednak już dziś postanowiliśmy ruszyć z cyklem artykułów podsumowujących ostatnie 12 miesięcy w świecie ogrodów zoologicznych oraz… wydarzeń na naszej stronie. A że bardzo lubimy wszelkie statystyki, na pierwszy ogień idzie małe podsumowanie komentarzy zostawianych na Mrówkojadzie przez naszych czytelników.
Lubimy też rozdawać nagrody, dlatego nie obędzie się bez ich przyznania dla najaktywniejszego komentatora…

Mrówkojad i Przyjaciele działa już od ponad 15 miesięcy (strona ruszyła 30 sierpnia 2009 roku). W tym czasie powstało 457 artykułów, kilkadziesiąt innych materiałów, kilkanaście tysięcy zdjęć i setki filmów.
Stronę do dzisiaj odwiedziło już 140 tysięcy osób, a w ciągu najlepszego, minionego tygodnia – blisko 6 tysięcy!
Dziś skupiamy się jednak na komentarzach zostawianych przez naszych czytelników – a tych do dzisiaj uzbierało się 2 176.
Chyba całkiem nieźle :). Co ciekawe, autorami tych komentarzy jest dokładnie stu użytkowników, co daje nam trochę ponad 20 komentarzy na osobę.
Poniżej prezentujemy Top10 naszych najaktywniejszych „komentatorów”:
(pisownia pseudonimów oryginalna)

10. Okapi – 19
9. mizu – 20
8. odpowiedz – 34
7. konrad1994k – 47
6. Robby – 74
5. jacek – 76
4. Wojtek – 138
3. thinky – 190
2. Pomurnik – 197

1. W-wiak – 443

Przewaga lidera jest jak widać bezdyskusyjna. Tak imponującą aktywność postanowiliśmy zatem nagrodzić specjalną nagrodą-niespodzianką, którą „król komentarzy” dostanie jako mały prezent pod choinkę od Redakcji Mrówkojada :).
Wszystkim pozostałym czytelnikom również serdecznie dziękujemy i zachęcamy do jeszcze większej aktywności.

To jednak nie koniec rozdawania prezentów – cały czas zachęcamy do wzięcia udziału w naszym świątecznym konkursie, w którym do wygrania jest moc niezwykle atrakcyjnych nagród (w tym historyczne przewodniki po wrocławskim zoo, których nie dostaniecie nigdzie indziej!). Zachęcamy do wzięcia udziału tym bardziej, że czasu coraz mniej, a póki co nadesłanych prac nie ma niestety zbyt wiele…

5 comments on “Mrówkojad w statystykach – kto królem komentarzy?

  1. He, he! Dobre podsumowanie! To, że W-wiak jest niekwestionowanym królem komentarzy to oczywiste (aż dziw bierze, że teraz jestem pierwsza) ale że ja aż 190? Dużo, zwłaszcza, że na 15 miesięcy istnienia strony czytam ją od ok. siedmiu… Mogę się przyznać w tym miejscu, że często zostawiam komentarz tylko po to, żeby mi na mejla przyszła informacja o innych nowych komentarzach… I wyszło szydło z worka, egoizm! :))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s