Konkurs przedświąteczny Mrówkojada czyli Tadeusz rozdaje prezenty!

W związku z tym, że zbliżają się święta, Mrówkojad postanowił dać prezenty swoim wiernym czytelnikom. Zapraszamy więc do Świątecznego Konkursu Mrówkojada!

Tadeusz rozdaje prezenty!

Tadeusz rozdaje prezenty!

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich czytelników „Mrówkojada i Przyjaciół” i wymagana jest w nim chociaż minimalna znajomość strony. W związku z tym, że strona działa już od ponad roku i trzech miesięcy, mieliście możliwość zapoznać się z najróżniejszymi artykułami pisanymi na dziesiątki, jeśli nie setki tematów. Nie przeprowadzaliśmy nigdy żadnych rankingów popularności strony, jednak bardzo nas zawsze ciekawiło, jakie artykuły podobają się naszym czytelnikom najbardziej.

Konkurs polega na tym, aby napisać, którą konkretną z ponad czterystu notek napisanych przez nas od początku działania strony zapamiętaliście najlepiej i dlaczego. Która zrobiła na Was największe wrażenie, która Was najbardziej rozbawiła, która najbardziej zapadła w pamięć? Napiszcie o tym w kilku, kilkunastu zdaniach, w dowolnej, wybranej przez Was formie i prześlijcie na nasz adres: czipsy.dwa@gmail.com.

W związku z tym, że święta zbliżają się nieubłaganie, czas jest ograniczony. Na Wasze prace (podpisane nickiem ze strony lub imieniem i nazwiskiem – zostawiamy Wam dowolność w tej kwestii) czekamy do godziny 12.00 w niedzielę, 19 grudnia 2010 r. Wyniki ogłosimy w niedzielę wieczorem, chcemy bowiem, aby nagroda zdążyła dojść do zwycięzcy jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Zwycięzca otrzyma w nagrodę najnowszy przewodnik po Ogrodzie Zoologicznym we Wrocławiu, kilka gadżetów związanych z wrocławskim zoo oraz wyjątkowego, świątecznie zapakowanego piernikowego mrówkojada! W zależności od ilości i poziomu nadesłanych prac, zdecydujemy o przyznaniu ewentualnych wyróżnień.

Przysłanie pracy na konkurs jest równoznaczne ze zgodą na publikację jej na stronie „Mrówkojad i Przyjaciele” w całości lub fragmentach.

Zapraszamy do udziału w konkursie i niecierpliwie czekamy na Wasze prace! 🙂

Reklamy

One comment on “Konkurs przedświąteczny Mrówkojada czyli Tadeusz rozdaje prezenty!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s