Pierwsze forum o ogrodach zoologicznych już działa!

Działa już od kilku tygodni, jednak rozkręciło się na dobre w ostatnich czasach. Z każdym dniem dzieje się więcej, w związku z czym nie można pominąć tak dynamicznie rozwijającej się strony. A o co chodzi?  O jedyne w polskim internecie forum dyskusyjne o ogrodach zoologicznych www.zooforum.orgs.pl.
To pierwsze miejsce, w którym można szeroko podyskutować na wszelkie tematy związane z ogrodami zoologicznymi oraz jego mieszkańcami.

Gdzie pogadać?

Tak wygląda layout jedynego w polskim internecie forum o ogrodach zoologicznych

Tak wygląda layout jedynego w polskim internecie forum o ogrodach zoologicznych

Do niedawna polscy zoomaniacy nie mieli zbyt wiele możliwości dyskusji w internecie na interesujące ich zoologiczne tematy – wątki pod artykułami w prasie internetowej czy dyskusje na pojedynczych stronach to było zdecydowanie zbyt mało.  Kilka tygodnie temu jednak powstało coś, co dało miejsce do różnego rodzaju rozważań i dyskusji. Robby zdecydował się założyć forum, które jako pierwsze w Polsce poświęcone jest w całości ogrodom zoologicznym. Z dnia na dzień zwiększa się liczba jego użytkowników, dyskusje stają się coraz bardziej zaangażowane, tematyka poruszanych kwestii jest praktycznie nieograniczona. Takie miejsce było potrzebne polskim zoomaniakom!

Jak to wygląda na forum?

Forum zachęca do dyskusji już swoim wyglądem – niezwykle przyjazny layout od razu zdradza wyjątkową tematykę, jakiej poświęcone jest forum. Przejrzystość i łatwość poruszania się po stronie świadczą na jej korzyść. tematycznie podzielone jest na różne działy: dział wstępny, o problemach dotyczących zoo,  a także działy poświęcone wszystkim ogrodom zoologicznym w Polsce, zwierzyńcom, ogrodom zagranicznym oraz temat off-topicowy, na którym można podyskutować o problemach z zoo niezwiązanych. Każdy dział poświęcony ogrodom polskim podzielony jest na cztery podrozdziały: ogólnie o ogrodzie, nowinki, zwierzęta, architektura. W poszczególnych działach można podyskutować na założone już tematy, ale także można – po zarejestrowaniu – zakładać nowe wątki, zadawać pytania czy poddawać nowe tematy do dyskusji.

Jedyne takie miejsce w sieci

Forum o ogrodach zoologicznych jest wyjątkowe z kilku względów, przede wszystkim jednak dlatego, że jest jedynym w internecie miejscem otwartym na dyskusje o polskich ogrodach zoologicznych. Z tego tez powodu zapraszamy tam wszystkich, którzy chcieliby poczytać ciekawostki, poszerzyć swoją wiedzę, podzielić się wrażeniami z wypraw, podyskutować o zwierzakach. Mamy nadzieję, że forum nadal będzie się rozwijać, że będzie się przyłączać do niego coraz więcej osób, a także, że dyskusje będą ciekawe – a może nawet porywające :). Życząc forum dalszego rozwoju – będziemy śledzić je z zainteresowaniem!


Reklamy

11 comments on “Pierwsze forum o ogrodach zoologicznych już działa!

  1. Robię profesjonalne kontenery sanitarne z tego się utrzymuję. Jestem zatrudniony w innowacyjne przedsiębiorstwo. Uwielbiam mojego chlebodawcę za to co dla mnie wykonuje.

  2. Możecie notkę o zooforum mrówkojady usunąć ze strony bo strona już niestety została usunięta i przemianowana na coś innego

    • A to historia zatoczyła koło. Kilka lat temu był prężny Mrówkojad i zooforum i wydawało się, że to mało. Tymczasem teraz pozostały tylko różnej maści strony i grupy na fejsie gdzie można spędzić 10 godzin i guzik się dowiedzieć :/

      Problem zdaje się narastać, niektóre ogrody zoologiczne zupełnie odpuściły sobie np zakładki aktualności na swoich stronach internetowych, a swoje profile na fejsie zalewają setkami nudnych i sztampowych postów.

  3. No niestety,Kalat ma rację,kiedyś np przeglądając stronę wrocławskiego zoo można było się dowiedzieć o nowych transferach,przychówkach,pracach nad nowymi wybiegami,remontami starych itd a teraz jedynie dzień żyrafy, dzień słonia, informacje o konferencjach…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s