Co czeka nas w nadchodzących dniach?

W redakcji Mrówkojada w ostatnich dniach bardzo dużo się dzieje, a nadchodzące dni przyniosą jeszcze więcej. Aby nie pozostać gołosłownymi, wrzucamy kilka zdjęć i zapowiadamy, czego możecie się spodziewać w najbliższych dniach na naszej stronie.

W końcu relacja z Torunia!

W najbliższych dniach w końcu ukaże się relacja z toruńskiej wyprawy Mrówkojada, która przedłuża się bardzo z przyczyn od nas niezależnych (wyjazd, awaria komputera). Jednak już niedługo ukażą się wszystkie plusy i minusy, zwierzaki, wybiegi, jasne i ciemne strony Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu.

Niedźwiedź himalajski Nufi na swoim nowym wybiegu

Niedźwiedź himalajski Nufi na swoim nowym wybiegu

Mrówkojad podbija Gdańsk

Kilka dni temu, we wtorek 8 czerwca, wybraliśmy się dosyć niespodziewanie na wycieczkę do gdańskiego Miejskiego Ogrodu Zoologicznego „Wybrzeża”  – Gdańsk Oliwa. Oczywiście, szykujemy już relację z tego wyjazdu tym bardziej, że ogród ten nas niespodziewanie zachwycił pod bardzo wieloma względami. Niesamowicie bogata kolekcja małp, fantastycznie skomponowane wybiegi wielbłądowatych, sawanna afrykańska, ptaszarnia i gadziarnia, woliery kotów – to tylko drobna część z tego, o czym będziemy pisać. A gigantyczne wrażenie na pewno robił on:

It's four feeted, szwagier!

It's four feeted, szwagier!

Na Opole i Warszawę

W najbliższy weekend, czyli już jutro, postanowiliśmy zaatakować dwa ogrody, do których od dawna chcemy wrócić – Ogród Zoologiczny w Opolu, który zeszłej jesieni nas niesamowicie pozytywnie zaskoczył, a w niedzielę – Ogród Zoologiczny w Warszawie, którego nie mogliśmy dobrze zwiedzić ze względu na ulewę, która nawiedziła miasto podczas naszej obecności tam zeszłego lata. Mamy więc nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie jak najlepiej.

Mamy nadzieję, że uda nam się go spotkać - nurkujący Hugo - fot. Michał z Warszawy

Mamy nadzieję, że uda nam się go spotkać - nurkujący Hugo - fot. Michał z Warszawy

Tak więc nadchodzące dni zapowiadają się nie tylko gorąco, ale także ekscytująco na Mrówkojadzie, w związku z czym zapraszamy do dalszego czytania 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s